





8 999 ₴
• 🏠 Тип: автоматична пральна машина
• 📥 Тип завантаження: фронтальне
• 📦 Максимальне завантаження: 6 кг
• 🌀 Максимальна швидкість віджиму: 1200 об/хв
• ⚙️ Тип двигуна: колекторний
• 🔗 Привід: ремінний
• 🧱 Бак: розбірний
• 🔥 Матеріал ТЕНу: нержавіюча сталь
• 🎛️ Керування: кнопкове / електромеханічне з дисплеєм
• 🎨 Колір: білий
• ⚡ Клас енергоспоживання: A++
• 💧 Споживання води за цикл: 43 л
• 🔌 Номінальна потужність: 2000 Вт
• 🔥 Максимальна потужність нагріву: 1800 Вт
• 🔊 Рівень шуму під час прання: 62 дБ
• 🔊 Рівень шуму під час віджиму: 75 дБ
• 🧺 Кількість програм: 16
• 👕 Основні програми: бавовна, еко бавовна, синтетика, делікатне прання, вовна, швидке прання 15 хв
• ⏱️ Швидкі програми: 15 хв / 30 хв
• 👶 Дитячі речі / гігієнічне прання: є
• 🌙 Нічне прання: є
• 🧼 Очищення барабана: є
• 🌡️ Вибір температури прання: є
• 🌀 Вибір швидкості віджиму: є
• ➕ Дозавантаження білизни: є
• 🔒 Захист від дітей: є
• 📏 Габарити: 845 × 445 × 598 мм
• 📦 Габарити упаковки: 870 × 488 × 652 мм
• ⚖️ Вага нетто: 47 кг
• ⚖️ Вага брутто: 51 кг
• 💧 Тиск води: 0.05–0.85 МПа
• 🛡️ Клас захисту: IPX4
• 🏭 Країна-виробник / збірки: Китай
• 🛡️ Офіційна гарантія: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaufisch |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Прямий привід барабана | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму при пранні | 62 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прямий привод барабана | Ні |