





17 600 ₴
Ідеальний варіант для квартири або офісу до 35 м². Підійде тим, хто хоче нормальний інвертор на R32 без переплати за бренд, з хорошою потужністю, тихою роботою і можливістю керування через Wi-Fi. Добре працює як основне охолодження і як обігрів у міжсезоння та при морозах до -15°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLux |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3700 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 8 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 52 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1200 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1100 Вт |