





17 600 ₴
Оптимальний варіант для кімнати до 25 м²: спальня, вітальня або невеликий офіс. Підійде тим, хто хоче інверторний кондиціонер на R32 з нормальною енергоефективністю, тихою роботою та можливістю підключення Wi-Fi. Добре працює як на охолодження, так і на обігрів при морозах до -15°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLux |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2600 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 8 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 52 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 820 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 730 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Ні |