



53 340 ₴
Підійде для великих приміщень до 70 м² (будинки, великі квартири, комерція), де кондиціонер використовується як повноцінне опалення взимку навіть при сильних морозах. Це максимальний рівень у Hoapp: двоступеневий компресор, стабільна робота до -30°C і висока потужність — фактично альтернатива класичному опаленню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7000 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1850 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1750 Вт |