



47 880 ₴
Підійде для квартир, будинків або комерційних приміщень до 55 м², де кондиціонер використовується як основне опалення навіть при сильних морозах. Це вже повноцінний тепловий насос із двоступеневим компресором, який стабільно працює до -30°C і реально може замінити класичне опалення.
І щоб без рожевих окулярів:
👉 це топ по продуктивності в Hoapp (разом із Winter серією)
👉 але і споживає та шумить більше, ніж “лайтові” моделі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 53 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6200 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1450 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1180 Вт |