



47 040 ₴
Підійде для великих приміщень до 70 м² (квартири, будинки, комерція), де кондиціонер використовується як основне джерело опалення взимку. Це вже рівень серйозного теплового насоса: стабільно працює до -25°C, має високу продуктивність і нормальну енергоефективність.
І щоб не було класичного “чому він такий дорогий”:
👉 це фактично максимум у Hoapp без переходу в Winter (-30°C)
👉 тобто вже реальна заміна опалення, а не просто кондиціонер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7300 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2030 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1870 Вт |