



38 850 ₴
Підійде для квартир або будинків до 35 м², де кондиціонер використовується як основне опалення взимку навіть при сильних морозах. Це вже не просто інвертор, а повноцінний тепловий насос із двоступеневим компресором — стабільно працює там, де більшість моделей вже “відпочиває”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Потужність охолодження | 3530 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 950 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 840 Вт |