



39 960 ₴
Підійде для великих квартир, будинків або комерційних приміщень до 55 м², де кондиціонер використовується як основне або додаткове опалення взимку. Це одна з небагатьох моделей у серії Light, яка реально працює до -25°C — тобто вже рівень повноцінного теплового насоса, але без переплати за топові серії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 52 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5600 Вт |
| Потужність охолодження | 5200 Вт |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1576 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1463 Вт |