



36 960 ₴
Підійде для квартир або будинків до 30 м², де кондиціонер використовується як основне опалення взимку навіть при сильних морозах. Це вже не просто тепловий насос, а рішення рівня “замість газу” — один із найпотужніших варіантів у лінійці Hoapp для холодного клімату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 27 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3500 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 745 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 550 Вт |