



35 700 ₴
Підійде для великих квартир, будинків або комерційних приміщень до 55 м², де кондиціонер використовується як повноцінне опалення взимку. Це вже не просто інвертор, а повноцінний тепловий насос із високою ефективністю та стабільною роботою навіть при сильних морозах — один із найсильніших варіантів у лінійці Hoapp без переходу в “ультра-зимові” серії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5350 Вт |
| Потужність охолодження | 5350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1582 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1393 Вт |