
32 802 ₴
Підійде для великих приміщень до 70 м² (магазини, офіси, зали), де потрібна максимальна потужність за мінімальні гроші. Це класичний On/Off кондиціонер: добре охолоджує і швидко набирає температуру, але не підходить для ефективного обігріву взимку і не дає того комфорту, що інверторні моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7100 Вт |
| Потужність охолодження | 6800 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2120 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1960 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |