
30 828 ₴
Підійде для великих приміщень до 55 м², де кондиціонер використовується цілий рік. Це хороший варіант із реальною зимовою роботою, але не рівень -25°C теплових насосів — скоріше “середній клас”, який впевнено працює взимку, але без екстремальних морозів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 48 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4800 Вт |
| Потужність охолодження | 4800 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1150 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1150 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |