
28 476 ₴
Підійде для великих кімнат, квартир або комерційних приміщень до 50 м², де потрібен продуктивний інверторний кондиціонер для щоденного використання. Це збалансований варіант з хорошою потужністю та комфортом, але без розрахунку на ефективну роботу при сильних морозах — більше про охолодження і міжсезонний обігрів, ніж про повноцінне опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4800 Вт |
| Потужність охолодження | 4800 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1490 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1330 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |