

28 140 ₴
Підійде для великих квартир, будинків або комерційних приміщень до 50 м², де потрібен потужний інверторний кондиціонер для ефективного охолодження. Це практичний варіант для щоденного використання з базовим обігрівом, але без розрахунку на стабільну роботу в сильні морози.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5600 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1501 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1393 Вт |