
24 192 ₴
Підійде для великих кімнат, магазинів або офісів до 50 м², де потрібна максимальна потужність за мінімальні гроші. Це простий і надійний кондиціонер для охолодження, але без інвертора і без ефективного обігріву взимку — класичний варіант для тих, кому важлива продуктивність, а не технології.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 48 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4800 Вт |
| Потужність охолодження | 4800 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1840 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1490 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |