



22 050 ₴
Підійде для квартир або офісів до 27 м², де кондиціонер використовується як основне або додаткове опалення взимку. Завдяки високій енергоефективності та роботі до -25°C це вже повноцінний тепловий насос, який забезпечує комфорт протягом усього року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 27 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 700 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 695 Вт |