

21 840 ₴
Підійде для квартир або офісів до 32 м², де потрібен інверторний кондиціонер для ефективного охолодження та базового обігріву. Це практичний варіант для щоденного використання, але без розрахунку на роботу в умовах сильних морозів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
| Потужність охолодження | 3200 Вт |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 932 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 872 Вт |