
20 916 ₴
Підійде для квартир або офісів до 35 м², де кондиціонер використовується не тільки влітку, а й для регулярного обігріву взимку. Це збалансований варіант: вже значно серйозніший за базові інвертори, з реальною роботою до -20°C, але без переходу в дорогі “Nordic” моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 3200 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1500 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |