
17 766 ₴
Підійде для квартир або офісів до 25 м², де кондиціонер використовується не тільки влітку, а й для регулярного обігріву. Це хороший варіант для тих, хто хоче інвертор з розширеним функціоналом і можливістю працювати взимку — щось між базовими моделями і повноцінними “нордичними” тепловими насосами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoapp |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2800 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1000 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |