





60 987 ₴
Підійде для великих квартир, будинків, магазинів або офісів до 70 м², де кондиціонер використовується як основне джерело опалення. Це вже повноцінний тепловий насос, який стабільно працює навіть у сильні морози — оптимальний вибір, якщо потрібно реально гріти, а не просто “підтримувати тепло”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MDV |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7600 Вт |
| Потужність охолодження | 7200 Вт |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2100 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1850 Вт |