





49 367 ₴
Підійде для великих квартир, будинків, магазинів або офісів до 70 м², де потрібна висока потужність і якісне очищення повітря. Це оптимальний варіант, якщо потрібен потужний кондиціонер із сучасними функціями комфорту, але без переплати за повноцінний тепловий насос (Nordic).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MDV |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7300 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2400 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2130 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |