




42 999 ₴
Підійде для великих квартир, будинків, магазинів або офісів до 70 м², де потрібна максимальна продуктивність без переплати за преміальні технології. Це потужний інверторний кондиціонер для тих, кому важлива ефективність і надійність, але без акценту на обігрів у сильні морози.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MDV |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 52 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7330 Вт |
| Потужність охолодження | 7030 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2600 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |