





38 858 ₴
Підійде для великих кімнат, квартир або офісів до 50 м², де потрібна не тільки потужність, а й якісне очищення повітря. Це хороший варіант для тих, хто хоче комфортний мікроклімат і сучасні функції без переходу в дорожчий сегмент теплових насосів (Nordic).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MDV |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5800 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1700 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |