





27 522 ₴
Підійде для квартир і спалень до 25 м², де кондиціонер використовується не тільки влітку, а як основне або додаткове опалення взимку. Це один із найкращих варіантів у своєму бюджеті, якщо потрібен саме тепловий насос, а не просто кондиціонер “на літо”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MDV |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2930 Вт |
| Потужність охолодження | 2640 Вт |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 620 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 570 Вт |