





25 233 ₴
Підійде для квартир, спалень або офісів до 35 м², де важливі не тільки охолодження, а й якість повітря та тиха робота. Це хороший вибір, якщо потрібен кондиціонер з функціями очищення та можливістю використовувати його як основне або додаткове джерело обігріву взимку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MDV |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3810 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1100 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1030 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |