





23 173 ₴
Підійде для квартир і спалень до 25 м², де важливі не тільки комфорт і тиша, а й чисте повітря. Це хороший варіант для тих, хто хоче кондиціонер із функцією очищення та частково заміною обігріву взимку — без переходу в дорогий “преміум” сегмент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MDV |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |