




17 999 ₴
Підійде для невеликих кімнат до 25 м² — спальня, дитяча або кабінет. Це базовий інверторний кондиціонер для тих, хто хоче стабільну роботу, економію електроенергії та мінімально необхідний функціонал без переплати за додаткові “преміум” можливості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MDV |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2930 Вт |
| Потужність охолодження | 2640 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 820 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 810 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |