



29 236 ₴
Підійде для великих квартир, будинків, магазинів або офісів до 70 м², де потрібна висока потужність і швидке охолодження. Це вже “важка артилерія” серед бюджетних інверторів — оптимальний варіант, якщо потрібна максимальна продуктивність за свої гроші без переплати за преміум-сегмент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | .JPE |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7100 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2300 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2180 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |