



15 575 ₴
Підійде для квартир, спалень або офісів до 35 м², де потрібен вже інверторний кондиціонер з тихою роботою та економією електроенергії. Оптимальний варіант для тих, хто хоче щось краще за базовий рівень, але без переплати за преміум-сегмент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | .JPE |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
| Потужність охолодження | 3200 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1300 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |