



13 662 ₴
Підійде для невеликих кімнат до 27 м², де потрібен тихий та економний інверторний кондиціонер для щоденного використання. Оптимальний варіант для квартири або спальні, якщо потрібен баланс ціни, надійності та базового комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | .JPE |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2800 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 900 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |