







68 757 ₴
Підійде для квартир, спалень або офісів до 50 м², де важливі максимальна тиша, чисте повітря та високий рівень комфорту. Це один із найкращих варіантів, якщо потрібен не просто кондиціонер, а повноцінна кліматична система з функціями очищення повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5200 Вт |
| Потужність охолодження | 4200 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1500 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |