
51 960 ₴
Підійде для квартир, будинків або комерційних приміщень до 50 м², де кондиціонер використовується не тільки влітку, а як повноцінне джерело опалення взимку. Оптимальний вибір для тих, хто хоче замінити або суттєво розвантажити традиційне опалення і отримати стабільну роботу навіть при сильних морозах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5200 Вт |
| Потужність охолодження | 5200 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1600 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |