







51 557 ₴
Підійде для великих квартир, приватних будинків, магазинів або офісів до 70 м², де потрібна висока потужність і стабільна робота. Оптимальний варіант для тих, хто шукає продуктивний кондиціонер без переплати за преміум-сегмент, але з усіма необхідними функціями для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6300 Вт |
| Потужність охолодження | 6200 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2000 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1745 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |