






Відправка з 29 квітня 202648 676 ₴
Підійде для квартир, спалень або офісів до 35 м², де потрібен тихий, енергоефективний кондиціонер з можливістю повноцінного обігріву взимку. Оптимальний вибір для щоденного використання протягом усього року з акцентом на комфорт та очищення повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1110 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 880 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |