








47 085 ₴
Підійде для великих кімнат, квартир або офісів до 50 м², де потрібен потужний кондиціонер із функцією обігріву та базовим очищенням повітря. Оптимальний варіант для тих, хто хоче надійну інверторну модель без переплати за “преміум”, але з усіма необхідними сучасними функціями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Потужність охолодження | 5200 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1550 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1440 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |