






29 584 ₴
Haier Pearl AS25PR / 1U25YEGFRA-H1 — це інверторний кондиціонер середнього+ сегменту з акцентом на очищення повітря, комфорт та тиху роботу.
Серія Pearl — це вже крок вище за Revive: більше уваги до якості повітря, тиші та додаткових функцій, які реально використовуються у повсякденному житті.
Знищує бактерії та мікроорганізми без використання хімії.
Нагрів теплообмінника для повного очищення від бактерій.
Рівномірний розподіл повітря без прямого потоку.
Стабільна температура та економне споживання електроенергії.
Дистанційне керування через смартфон.
Автоматичне очищення внутрішнього блоку.
Стабільна робота при низьких температурах.
Haier Pearl AS25PR — це інвертор із акцентом на комфорт і якість повітря:
Хороший варіант для тих, хто хоче не просто кондиціонер, а більш комфортний мікроклімат у приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2800 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |