







24 725 ₴
Haier Revive Plus AS25RV / 1U25RV — це інверторна спліт-система середнього сегменту з розширеним функціоналом і покращеним обігрівом.
Серія Revive Plus — це оновлена версія базової Revive: кращий температурний діапазон, більш сучасні функції та вищий рівень комфорту у використанні.
Плавне регулювання потужності → стабільна температура та економія електроенергії.
Керування кондиціонером через смартфон.
Автоматичне очищення теплообмінника від вологи та бактерій (до 99,9%).
Знищення бактерій і вірусів всередині блоку.
Рівномірне розподілення повітря по всій кімнаті.
Контроль температури у зоні користувача.
Haier Revive Plus AS25RV — це збалансований інвертор із розширеним функціоналом:
Оптимальний варіант для тих, хто хоче більше можливостей і комфорту, ніж у базових моделях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 840 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 780 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |