




14 999 ₴
Цей кондиціонер — ефективне рішення для приміщень середньої площі з можливістю повноцінного використання як на охолодження, так і на обігрів.
Завдяки інверторній технології модель забезпечує стабільну температуру, економне споживання електроенергії та тиху роботу.
Плавно регулює потужність, зменшує витрати електроенергії та виключає різкі перепади температури.
Може використовуватись як повноцінне джерело тепла навіть у холодний період.
Забезпечує комфорт у зоні користувача (через датчик у пульті).
Автоматично визначає несправності та спрощує обслуговування.
Зручне керування та відновлення роботи після вимкнення електроенергії.
Знижений рівень шуму та комфортна температура для сну.
Сучасний вигляд без зайвого підсвічування.
Цей кондиціонер — це універсальне інверторне рішення для приміщень до 25 м² із можливістю ефективного обігріву навіть при сильному морозі. Оптимальний варіант, якщо потрібен комфорт, економія та цілорічне використання без додаткових обігрівачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chigo |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 28 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Теплий пуск | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 750 Вт |