

22 050 ₴
🏠 Тип: настінна спліт-система
📐 Рекомендована площа: до 26 м²
⚙️ Компресор: інверторний
📊 Потужність: 9000 BTU
Потужність
❄️ Охолодження — 2,6 кВт
🔥 Обігрів — 2,9 кВт
⚡ Споживана потужність
охолодження — 800 Вт
обігрів — 930 Вт
📊 Енергоефективність
SEER — 7 (A++)
SCOP — 4.1 (A+)
❄️ Охолодження
🔥 Обігрів
💧 Осушення
🌪 Вентиляція
🤖 Автоматичний режим
🌙 Нічний режим
🏠 Чергове опалення (+8°C)
🧹 Самоочищення
📡 I Feel — датчик температури у пульті
📱 Wi-Fi керування зі смартфона
⏱ Таймер
🔁 Авторестарт
🔍 Самодіагностика
🌬 Привод вертикальних жалюзі
HEPA-фільтр
каталітичний фільтр
🌪 Циркуляція повітря: 435 м³/год
🧊 Холодоагент: R32
📏 Максимальна довжина магістралі: 25 м
📏 Максимальний перепад висоти: 10 м
Габарити
внутрішній блок — 715 × 285 × 194 мм
зовнішній блок — 720 × 495 × 270 мм
Вага
внутрішній блок — 6.7 кг
зовнішній блок — 21 кг
внутрішній блок — 22–37 дБ
зовнішній блок — до 55 дБ
❄️ Охолодження — від −15°C до +50°C
🔥 Обігрів — до −25°C
прихований LED-дисплей
компактний корпус
Інверторний кондиціонер 9000 BTU підходить для невеликих приміщень до 26 м².
Завдяки тихій роботі, HEPA-фільтрації, Wi-Fi керуванню та роботі на обігрів до −25°C, модель забезпечує комфортний і чистий мікроклімат у приміщенні протягом усього року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISAI |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2600 Вт |
| Потужність охолодження | 2900 Вт |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 930 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |