




49 199 ₴
🏠 Тип: настінна спліт-система
📐 Рекомендована площа: до 35 м²
⚙️ Компресор: інверторний Toshiba (GMCC)
📊 Потужність: 12000 BTU
Потужність
❄️ Охолодження — 3,5 кВт
🔥 Обігрів — 3,6 кВт
⚡ Споживана потужність
охолодження — 900 Вт
обігрів — 810 Вт
📊 Енергоефективність
SEER — 8.5 (A+++)
SCOP — 4.6 (A++)
Інверторний компресор забезпечує економну роботу та стабільну температуру без різких перепадів.
🌬 підмішування свіжого повітря з вулиці
🧪 HEPA-фільтр та антиалергенний фільтр
Кондиціонер працює не лише як система охолодження, а й як система очищення та вентиляції повітря.
❄️ Охолодження
🔥 Обігрів
💧 Осушення
🌪 Вентиляція
🤖 Автоматичний режим
🌙 Нічний режим
🏠 Чергове опалення (+8°C)
🧹 Самоочищення
📡 I Feel — датчик температури у пульті
📱 Wi-Fi керування зі смартфона
⏱ Таймер
🔁 Авторестарт
🔍 Самодіагностика
🌬 привод вертикальних жалюзі
🌪 Циркуляція повітря: 680 м³/год
💧 Осушення: 1.2 л/год
🧊 Холодоагент: R32
📏 Максимальна довжина магістралі: 25 м
📏 Максимальний перепад висоти: 10 м
Габарити
внутрішній блок — 920 × 313 × 208 мм
зовнішній блок — 795 × 549 × 305 мм
Вага
внутрішній блок — 11 кг
зовнішній блок — 23.5 кг
внутрішній блок — 22–44 дБ
зовнішній блок — до 55 дБ
❄️ Охолодження — від −15°C до +53°C
🔥 Обігрів — до −30°C
LED дисплей
сучасний мінімалістичний корпус
Інверторний кондиціонер 12000 BTU підходить для приміщень до 35 м².
Завдяки технології FreshIN 3.0, HEPA-фільтрації, компресору Toshiba, високій енергоефективності A+++ та роботі на обігрів до −30°C, модель забезпечує комфортний та здоровий мікроклімат у приміщенні протягом усього року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3500 Вт |
| Потужність охолодження | 3600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 53 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 900 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 810 Вт |