-17%








8 399 ₴
6 999 ₴
| Тип | LED |
| Діагональ, дюйм | 32 |
| Тип матриці | VA |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Яскравість, кд/м2 | 200 |
| Контрастність | 5000 : 1 |
| Процесор | A55*4-1.5GHz |
| Оперативна пам'ять, Гб | 1 |
| Вбудована пам'ять, Гб | 8 |
| Smart TV | Smart |
| Операційна система | Google TV 11 |
| Магазин додатків | Є |
| Браузер | Є |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Цифровий тюнер | DVB-T DVB-Т2 DVB-S DVB-S2 DVB-С |
| Пульт ДК | Так |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Вихідна потужність, Вт | 10 х 2 |
| HDMI | 2 |
| USB | 2 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Вихід на навушники | Є |
| CI+ слот | Є |
| Бездротове підключення | Wi-Fi Bluetooth |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Максимальне, Вт | 60 |
| У робочому режимі, Вт | 30 |
| У режимі очікування, Вт | 0,50 |
| Кріплення VESA | 200 х 100 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 715,2 х 477 x 214,4 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 715,2 х 426,1 x 70 |
| Вага з підставкою, кг | 3,3 |
| Вага без підставки, кг | 3,2 |
| Основний колір | Чорний |
| Комплектація | Телевізор, пульт керування, гарантійний талон, інструкція |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | HD (1366×768) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HD-формат | 720р |
| Підтримка HDTV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологія дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Операційна система | GoogleTV |
| Способи управління | Голосовий пошук |
| Зображення | |
| Яскравість | 200 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 5000 |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Підтримка 3D | Ні |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), 2 x HDMI 1.4, Слот расширения CI, Ethernet |
| Функції | |
| Підтримка Skype | Ні |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український, Французька |
| Розміри | |
| Ширина | 715 мм |
| Висота | 426 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
| Конвертація 2D у 3D | Ні |