






Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Основні
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас віджиму | C |
| Завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
Функції
| Кількість програм прання | 16 |
| Програми | Бавовна |
| Вовна | |
| Бавовна ЕКО | |
| Синтетика | |
| Тонкі тканини /Шовк | |
| Експрес 15 хв | |
| Спорт | |
| Змішані тканини | |
| 20°C | |
| Білі речі | |
| Полоскання та віджим | |
| Віджим + Злив | |
| Додаткове полоскання | ![]() |
| Легке прасування | ![]() |
| Додаткові опції | система автоматичного балансування |
| вибір швидкості віджиму | |
| вибір температури прання | |
| Авто очистка | |
| виведення плям |
Показники ефективності
| Річне споживання води | 7550 л |
| Річне споживання електроенергії | 148 кВт*рік |
Управління і дисплей
| Дисплей | LED-індикація |
| Таймер відстрочки старту | ![]() |
| Контроль піноутворення | ![]() |
| Індикатор блокування дверцят | ![]() |
Додатково
| Особливості | відключення та регулювання обертів центрифуги |
| Індикація завершення програми | |
| Регулювання температури | |
| Індикація фази програми | |
| FAST CYCLES /Швидкі цикли | |
| Матеріал бака | нержавіюча сталь |
| Захист від дітей | ![]() |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Країна виробник | Польща |
Фізичні
| Колір | білий |
| Об'єм барабана | 40 л |
| Рівень шуму при пранні | 59 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 76 дБ |
| Вага | 60.8 кг |
| Максимальна потужність | 1850 Вт |
Габарити
| Висота | 85 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 42.5 см |
Габарити брутто
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Вага | 60.40 кг |
| Об'єм | 0.2707 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Країна виробник | Польща |
| Тип завантаження | Фронтальна |