








Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Основні
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | B |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
Функції
| Кількість програм прання | 15 |
| Програми | Бавовна |
| Вовна | |
| Синтетика | |
| Віджимання | |
| Бавовна 20° | |
| Змішані тканини | |
| Пухові вироби | |
| Сорочки | |
| Дитячі речі | |
| Делікатні речі | |
| Гігієнічне прання | |
| Освіження | |
| Швидке прання 15 хв | |
| Еко прання 40-60° | |
| Додаткові опції | вибір швидкості віджиму |
| вибір температури прання | |
| додаткове полоскання | |
| антискладки | |
| довантаження |
Показники ефективності
| Річне споживання води | 43 л |
| Споживання електроенергії | 0.4 кВт/ год |
Управління і дисплей
| Дисплей | з електронним керуванням |
| Тип дисплея | цифровий |
| Таймер відстрочки старту | до 24 год |
Додатково
| Особливості | Функція пари |
| Програма освіження Refresh | |
| Антибактеріальна система ABT | |
| Прямий привід двигуна | ![]() |
| Захист від дітей | ![]() |
| Тип двигуна | Інверторний Direct Motion |
Фізичні
| Колір | білий |
| Колір дверцята | чорний |
| Об'єм барабана | 55 л |
| Рівень шуму при пранні | 53 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 67 дБ |
| Вага | 61 кг |
Габарити
| Висота | 85 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 43.7 см |
Габарити брутто
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Вага | 63.00 кг |
| Об'єм | 0.3267 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Тип завантаження | Фронтальна |