









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Основні
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | B |
| Завантаження білизни для прання | 10 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
Функції
| Кількість програм прання | 15 |
| Програми | Бавовна |
| Полоскання /пом’якшення | |
| Спорт | |
| PowerWash 59' | |
| Самоочищення /SterilTub | |
| Сорочки | |
| Мікс/синтетика | |
| Вовна / Ручне прання | |
| Еко прання 40-60° | |
| Екстрагігієна | |
| Швидке прання 20' | |
| Віджимання/злив | |
| Легке прасування | ![]() |
| Видалення плям | ![]() |
| Додаткові опції | Попереднє прання |
| без віджиму | |
| старт/пауза | |
| Опція "Додати білизну" | |
| SteamTech /обробка парою | |
| Wi-Fi | |
| стоп насос | |
| функція пари | |
| параметр завершення прання | |
| коротка програма | |
| підвищення рівня води | |
| регулювання температури | |
| ConnectLife |
Показники ефективності
| Річне споживання води | 10654 л |
| Споживання електроенергії | 1.1 кВт/ год |
| Річне споживання електроенергії | 214 кВт*рік |
Управління і дисплей
| Дисплей | LED |
| Звуковий сигнал | ![]() |
Додатково
| Особливості | прання в холодній воді |
| Сенсор рівня води | |
| підсвічування барабана | |
| Сенсор завантаження | |
| NormalCare /звичайний режим | |
| TimeCare /прискорений режим | |
| Датчик температури | |
| Датчик піноутворення | |
| Потужне прання JetWash | |
| AdaptTech: інтелектуальна система із пам'яттю | |
| Захист від протікання | ![]() |
| Захист від дітей | ![]() |
| Тип двигуна | Inverter PowerDrive |
| Тип барабана | WaveActive |
Фізичні
| Колір | білий |
| Колір дверцята | чорний |
| Об'єм барабана | 64 л |
| Рівень шуму при пранні | 54 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 75 дБ |
| Вага | 76.7 кг |
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
Габарити
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 61 см |
Габарити брутто
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Вага | 78.20 кг |
| Об'єм | 0.3765 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип завантаження | Фронтальна |