



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Основні
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
Функції
| Програми | Бавовна |
| Делікатна | |
| Вовна | |
| Антиалергія | |
| Бавовна ЕКО | |
| Синтетика | |
| Джинс | |
| ополіскування | |
| Віджимання // злив | |
| Шовк | |
| Верхній одяг | |
| Швидко 14 | |
| BABY | |
| Спортивні куртки | |
| Бавовна | ![]() |
| Делікатна | ![]() |
| Вовна | ![]() |
| Швидке прання | 14 хвилин |
| Анти - алергія | ![]() |
| Додаткові опції | опція "Додаткове пом'якшення" |
Управління і дисплей
| Дисплей | ![]() |
| Тип дисплея | LED |
Додатково
| Особливості | регульовані ніжки /x4 |
| Відкладений старт | |
| захист від переливання | |
| Система SensiCare | |
| Система полоскання без утворення піни | |
| захист від дітей | |
| Тип двигуна | Інверторний |
Фізичні
| Колір | білий |
| Колір дверцята | чорний |
| Об'єм барабана | 50 л |
| Рівень шуму при пранні | 50 дБ |
| Вага | 63.5 кг |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Потужність підключення | 2100 Вт |
| Довжина кабеля | 1.4 см |
Габарити
| Висота | 84.3 см |
| Ширина | 84.3 см |
| Глибина | 44.9 см |
Габарити брутто
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Вага | 65.00 кг |
| Об'єм | 0.2879 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Україна |
| Тип завантаження | Фронтальна |