



13 068 ₴
Мобільний кондиціонер — це універсальне рішення для швидкого створення комфортного клімату без необхідності монтажу. Пристрій легко переміщується між кімнатами та підходить для використання в квартирі, офісі або на дачі.
Завдяки наявності режимів охолодження та обігріву кондиціонер можна використовувати протягом усього року.
Ефективна робота як у спекотну, так і в прохолодну пору року.
Допомагає зменшити рівень вологості в приміщенні.
Знижує рівень шуму та оптимізує температуру для комфортного сну.
Затримує пил і покращує якість повітря в приміщенні.
Зручне відображення параметрів роботи кондиціонера.
Легке переміщення без монтажу — можна використовувати в різних кімнатах.
Мобільний кондиціонер — це зручне рішення для швидкого клімат-контролю без встановлення. Хороший вибір для тих, хто цінує мобільність, універсальність і простоту використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samurai |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Тип внутрішнього блоку | Мобільний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2650 Вт |
| Потужність охолодження | 2900 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 975 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 975 Вт |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Ні |