-17%9 599 ₴
7 999 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 85 л |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал ящиків | прозорий пластик |
| Управління | механічне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Кліматичний клас | ST |
| Розморожування | Ручне |
| Тип конденсеру | прихований |
Особливості
| Оснащеність | регульовані ніжки /2 |
| контейнер для льоду | |
| холодоагент R600a | |
| заощадливий режим EcoMode | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Матеріал дверей | метал |
Фізичні
| Потужність підключення | 100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Річне споживання енергії | 131 кВт |
| Колір | білий |
| Колір ручок | білий |
| Вага | 37 кг |
Розміри
| Висота | 84.5 см |
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 57.5 см |
Габарити брутто
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Вага | 39.50 кг |
| Об'єм | 0.2960 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |