-17%24 959 ₴
20 799 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 240 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | автоматичне розморожування |
| внутрішнє світлодіодне підсвічування | |
| 2 скляні полиці | |
| Multi Air Flow (циркуляція повітря) | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Дисплей | LED |
Фізичні
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Колір | сірий |
Розміри
| Висота | 172 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 59 см |
Габарити брутто
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 1790 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Вага | 61.00 кг |
| Об'єм | 0.7103 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |