-17%22 799 ₴
18 999 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 240 л |
| Кількість ящиків | 5 |
| Кількість полиць | 2 |
| Управління | електронне |
| Клас енергоспоживання | Е |
| Мінімальна температура | до -24 ° C |
| Час збереження холоду | 10 год |
| Потужність заморожування | 11 кг/добу |
| Кліматичний клас | SN-N-ST-T |
| Розморожування | Автоматичне |
| Тип конденсеру | прихований |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | контейнер для льоду |
| холодоагент R600a | |
| 2 ніжки + 2 коліщатка | |
| перемикач швидкого заморожування /FastFreeze | |
| заощадливий режим EcoMode | |
| LED освітлення | |
| Multi Air Flow (циркуляція повітря) | |
| суперзаморожування /SuperCool | |
| відчинення дверей вправо/вліво | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Матеріал дверей | метал |
| Дисплей | LED |
| Країна виробник | Китай |
Фізичні
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Річне споживання енергії | 234 кВт |
| Колір | білий |
| Вага | 55 кг |
Розміри
| Висота | 172 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 59 см |
Габарити брутто
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 1810 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Вага | 61.00 кг |
| Об'єм | 0.7412 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |