-17%29 399 ₴
24 499 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 280 л (нетто) |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Час збереження холоду | 15 год (при знеструмленні) |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | автоматичне розморожування |
| регулювання температури | |
| контейнер для льоду | |
| SlotIn | |
| індикатор відчинених дверцят | |
| панель керування /за дверцятами | |
| холодоагент R600a | |
| 2 ніжки + 2 коліщатка /ніжки регульовані | |
| інверторний компресор | |
| Захист від замерзання FreezeProtect -15 ° C | |
| 2 скляні полиці | |
| великий контейнер SpaceBox | |
| дверцята з нержавіючої сталі | |
| перемикач швидкого заморожування | |
| пам'ять при відключенні | |
| заощадливий режим EcoMode | |
| LED освітлення | |
| 5 контейнерів | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Дисплей | ![]() |
Фізичні
| Потужність підключення | 70 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Річне споживання енергії | 257 кВт |
| Колір | сріблястий |
| Вага | 66 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 1880 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Вага | 66.00 кг |
| Об'єм | 0.9120 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |